KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15339381
nr 1533 9381
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad a tergo. Olja på pannå, 14x19,5-15x20 cm, oramad
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:10:58
6/4 10:24:26
1.800 kr
8/4 18:50:33